ورود به حساب کاربری
تلفن: 88579293-021
تلفن همراه: 09122904397

شرایط خرید

قوانین و شرایط خرید و فروش ارزهای دیجیتالی

ثبت نام و ورود

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی در سایت ارزاینجا ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید سپس با نام کاربری و رمزعبور وارد سایت شوید .

پس از ورود به سایت گزینه های خرید و فروش برای کاربران فعال می شود که می توانید با کلیک بر روی خرید آنلاین در فهرست ارزهای دیجیتالی ، ارز مورد نظر خود را سفارش دهید.

هر کاربر با مشخصات خود فقط یکبار می تواند در سایت ثبت نام کند و در صورتی که بنا به هر دلیلی اکانت کاربری شخص بسته شد ، کاربر نمی تواند مجددا با همان مشخصات در سایت ثبت نام کند.

امکان تغییر نام کاربری پس از ثبت نام امکان پذیر نیست.

احراز هویت

کاربران عزیز باید دقت کنند در هنگام ثبت نام مشخصات درخواستی را به درستی وارد کنند وهم چنین تصویر کارت ملی و کارت بانکی و سلفی همراه با کارت ملی واضح و خوانا باشد تا از طرف ارزاینجا تائید شود. هم چنین آپلود این تصاویر ضروری است. 
ثبت دو کارت بانکی در موقع ثبت نام الزامی میباشد.

ضرورت آپلود این تصاویر به دلیل محیطی امنی است که ارزاینجا برای کاربران در نظر گرفته است.

آدرس والت 

کاربران گرامی ، لطفا در هنگام وارد کردن آدرس ولت کاملا دقت کنید. ارزاینجا هیچ گونه مسئولیتی را پس از ارسال ارز برعهده نمی گیرد و مسئولیت آن کاملا با خود کاربر است.

هم چنین انتخاب کیف پول مناسب بر عهده خود کاربران است .

خرید از ارزاینجا

کاربران برای خرید آنلاین از سایت ارزاینجا ، حتما باید از همان حسابی استفاده کنند که  در زمان ثبت نام مشخصات آن را وارد کرده اند . درصورت مغایرت  مشخصات حساب با حساب کاربر ، سفارش لغو می شود.

وارد کردن اطلاعات صحیح در هنگام خرید بر عهده خریدار می باشد و ارزاینجا هیچ مسئولیتی را در قبال اطلاعات اشتباه نمی پذیرد.

کسب اطلاعات درباره نوسانات ارزهای دیجیتال در آینده بر عهده خود کاربر است و ارزاینجا هیچ مسئولیتی را در قبال این نوسانات بر عهده نمی گیرد.

در صورتی که کاربر خرید آنلاین خود را در ساعات غیر کاری انجام دهد و نوسانات ارز دیجیتال تا زمان ثبت سفارش محسوس باشد ارزاینجا وظیفه دارد تا قبل از ثبت سفارش با کاربر مشورت کند .

کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه پول های الکترونیک و از محل درآمدهای قانونی مشتریان خود در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس یا حواله ندارد. 

این مجموعه تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش و اعلام نرخ ارز اسکناس یا حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

زمان تائید ثبت نام : از ساعت ۹ تا ۲۴ حداکثر ۱ساعت 

زمان انجام سفارشات : 10 دقیقه تا 2 ساعت بعد از ثبت نهایی (سفارشهای خرید بعد از ساعت 24 فردای آن روز انجام میشود)

ساعات خرید آنلاین از سایت : 24 ساعته 7 روز هفته

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران - شهرک غرب - بلوار دادمان - خ درختی - خ سپهر - گلبرگ سوم - کوچه رضایی - پلاک 106 - واحد 14
  • تلفن: 09122904397
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.